Language

Apg29.Nu

Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
REKLAM:
Världen idag

Viktigt meddelande: Ta emot Jesus, då blir du frälst och räddad och får alla dina synder förlåtna!

vrasjen në tentativë të Donald Trump

tasters atu u sëmur papritur pasi u helmuar.

U bënë përpjekje për të helmuar presidentin amerikan Donald Trump.

Picture: infowars.com.

Mjekët gjetën një shijues helm që është shumë e vështirë për të zbuluar dhe të ketë një simptome e vonuara.


Christer ÅbergAv Christer Åberg
tisdag, 19 november 2019 11:23

Presidenti i SHBA, Donald Trump vizitoi spitalin paparalajmëruar ku janë marrë disa mostra të tij pas testuesve të tij fillimin e shpejtë të helmimit.

Mjekët gjetën një shijues helm që është shumë e vështirë për të zbuluar dhe të ketë një simptome e vonuara.

Head Chef është krijues i presidentit vëmendje

Gjatë administratës Klinton, u emërua kuzhinier kreu në "krijuesit të ushqimit presidenciale", sipas ish-kuzhinier Shtëpisë së Bardhë, Walter Scheib.

Interesante, Scheib tha se nganjëherë rruga më e sigurt për të shërbyer ushqimin presidentit është "thjesht shkoni në dyqan dhe dyqan në momentin e fundit." Kjo mund të shpjegojë dëshirë Trump për ushqim të shpejtë.

përpjekje të tjera helmimi

Burimet në Shtëpinë e Bardhë kanë thënë Alex Jones se ka pasur tjetër përpjekje helmim kundër presidentit para.

Historikisht, koha vonuar martesa popullarizuara në mesin e vrasësve për shkak të aftësisë së tyre për të kapërcyer krijuesit e ushqimit dhe teste të tjera kimike të kryera në ushqim para se të hahet.

Presidenti nuk ka treguar ndonjë shenjë e jashtme të qenë i sëmurë, por ajo ishte, megjithatë, një seri e analizave në atë si një masë paraprake.


burim

Shtëpia e Bardhë Burimi: Trump bëri vizitën e papritur në spital për të provuar për helmim të qëllimshëm.  testimi ushqimi u nxituan për herë të parë në spital, dhe mjekët besojnë se ka qenë ekspozimi për kohë-vonuar helm


Publicerades tisdag, 19 november 2019 11:23:15 +0100 i kategorin och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!

"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

lördag 28 mars 2020 13:48
Be att psykiatrin snabbt utesluter paranoida sjukdomar och säger att jag har stressrelaterade problem. I Jesu Namn Amen

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
PAYPAL: paypal.me/apg29
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp