Language

Apg29.Nu

Christer berg | TV | Bnesidan | Frga Christer berg | Skrivklda | Chatt | Lsarmejl | Skriv | Media | Info | Sk
REKLAM:
Himlen TV7

Std Apg29 genom att swisha 20 kr till 072 203 63 74. Tack.

Ndaloni vrasjen

T gjitha llojet e vrasjeve duhet t ndalohen!

Burr me thik.

Vrasja e nj qenie tjetr njerzore sht e pakthyeshme. Vrasja sht vrasje dhe duhet t ndalohet plotsisht!


Christer bergAv Christer berg
tisdag, 28 juli 2020 12:30

Ndaloni vrasjen

Eksodi 20:13 Nuk do t vrassh.

Un mendoj se t gjitha llojet e vrasjeve duhet t ndalohen.

Kjo gjithashtu duhet t ndalohet:

Dnimi kapital

Kam lexuar diku se do suedez i dyt sht pr dnimin me vdekje, por asnj dnim me vdekje nuk e bn dik nj person m t mir.

Njerzit duhet t dgjojn pr Jezusin, n mnyr q ta pranojn at dhe t shptohen.

Vrasja sht vrasje dhe duhet t ndalohet plotsisht. Vrasja e nj qenie tjetr njerzore sht e pakthyeshme.

vdekje e leht

Euthanasia po zvarritet gjithnj e m shum te populli suedez se ajo duhet t bhet e ligjshme. Koht e fundit, nj mjek "ndihmoi" nj pacient t vdiste.

Jo, nuk ishte ai q i mbushi pilulat, por ai i kishte marr ato dhe qndroi pran.

Vrasja e nj qenie tjetr njerzore sht e pakthyeshme. Vrasja sht vrasje dhe duhet t ndalohet plotsisht!

abort

Deri n 40,000 jet vriten brenda nns do vit.

Vrasja sht vrasje dhe duhet t ndalohet plotsisht!

Vrasja e nj qenie tjetr njerzore sht e pakthyeshme.


Publicerades tisdag, 28 juli 2020 12:30:47 +0200 i kategorin och i mnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live p Youtube


Tltmte med Christer berg


"Perndia e deshi aq botn, sa dha Birin e Tij [Jezuin], t cilitdo q beson n t t mos humbas, por t ket jet t prjetshme." - 03:16

"Por, sa m shum t  marr  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin t bhen bij t Perndis, atyre q besojn n emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po t rrfesh me gojn tnde Zotin Jezus, dhe po t besosh n zemrn tnde se Perndia e ngjalli prej s vdekurish, do t shptohesh." - Roma 10: 9

Dshironi t merrni t ruhen dhe t marr t gjitha mkatet e tua t jan falur? Lutuni kt lutje:

- Jezusi, un do t'ju marr tani dhe ju rrfej si Zotin. Un besoj se Perndia ju ringjall prej s vdekurish. Faleminderit q un tani jam i shptuar. Faleminderit q e ke falur mua dhe ju falnderoj q un jam tani nj fmij i Perndis. Amen.

A ju merrni Jezusi n lutje lart?


Senaste bnmnet p Bnesidan

tisdag 4 augusti 2020 19:16
Be fr mig Oron fr framtiden r fruktansvr r ldre 73 r Hjlp mig Herre

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTD APG29
SWISH: 072 203 63 74
PAYPAL: paypal.me/apg29
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stdja finner du hr!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp